Urządzenia spawalnicze

Spawanie TIG/MMA

Pi 200 | 250 | 350 | 500

pi-fotoMigatronic Pi to przyjazne użytkownikowi urządzenia, które spełniają wszelkie wymagania stawiane spawarkom TIG i MMA. Inwertory spawalnicze o wysokich parametrach wydajnościowych do precyzyjnegospawania stali miękkiej, stali nierdzewnej, aluminium i innych wysokostopowych materiałów. Wśród spawarek Migatronic Pi znajdują się urządzenia przeznaczone do każdego rodzaju prac spawalniczych: naprawczych, montażowych, budowlanych, przemysłowych i zrobotyzowanych. Obsługiwane przez nie techniki spawania to TIG HP (spawanie prądem o wysokiej częstotliwości z pulsem), TIG H (bez pulsu), TIG AC/DC/, oraz spawanie MMA elektrodami otulonymi.

Delta 140 E | 160 E | 180 E

Delta 140 E, 160 E i 180 E to niezawodne spawarki MMA do wykonywania wysokiej jakości spawów we wszelkich materiałach elektrodami o średnicy do 3,25 mm. Spawacz wybiera pomiędzy dodatnią lub ujemną polaryzacją zacisku lektrody. Inne funkcje to gorący start, kontrola łuku i zabezpieczenie przed zmiennością napięcia, a dzięki możliwości zajarzenia łuku przez potarcie, wersje MMA można używać do prostego spawania TIG.

DELTA 160 HP | 200 HP

Delta 160 HP i 200 HP to najmniejsze spawarki DC TIG z pulsem w ofercie Migatronic. Do spawania elementów cienkich i o średniej grubości ze stali nierdzewnej, miękkiej i innych materiałów. Duża moc wyjściowa w zakresie 5-160/200 A. TIG lub MMA, 2-takt lub 4-takt, oraz zapłon HF lub LIFTIG® to opcjonalne funkcje przełącznika funkcyjnego, a prąd spawania łatwo daje się odczytać z cyfrowego panelu sterowania.

Producenci w naszej ofercie

Skontaktuj się z nami

Sarweld

Icon Placeul. Piłsudskiego 3A
32-050 Skawina

Icon Phonetel. 12 307 13 35

Icon E-mailemail. biuro@sarweld.pl