Urządzenia spawalnicze

Spawanie MIG/MAG

Seria SIGMA GALAXY

NOWOŚĆ | Sigma Galaxy

sigma-galaxySigma Galaxy – zaprojektowana, aby spełniać wymagania przyszłości… Konstrukcja nowej spawarki Sigma Galaxy oparta jest na knowhow, dobrze znanych technologiach, oraz ambicjach i wizji nowych wyzwań. Sigma Galaxy – unikatowa spawarka zaprojektowana, aby spełniać wymagania przyszłości.

Precyzja i doskonałość

Dzięki nowym, jak i dobrze znanym zaletom Sigma Galaxy, prawie wszystko staje się możliwe! Wraz z Sigma Galaxy, wprowadzamy IACTM (Inteligentna Kontrola Łuku); nowy, inteligentny i adaptacyjny proces spawania łukiem krótkim, który płynnie reaguje na wszelkie zmiany w jeziorku spawalniczym, długości łuku, wolnym wylocie elektrody itd. podczas spawania. W wyniku tego otrzymujemy bardzo stabilny łuk z minimalnym odpryskiem i zwiększoną prędkością spawania. Warstwy graniowe spawane są automatycznie dzięki wykorzystaniu nowych programów spawania IACTM, a funkcja IGC® (Inteligentna Kontrola Gazu) zapewnia daleko idące oszczędności w zużyciu gazu. Dla Migatronic klienci są najważniejsi i dlatego projektujemy unikatowe rozwiązania wychodzące naprzeciw wymaganiom spawaczy.

Seria SIGMA

Sigma2 300 | 400 | 500

sigma_1_00Migatronic Sigma2 jest drugą generacją popularnego typoszeregu inwertorów spawalniczych SIGMA o max. wyjściu 300, 400 lub 500 A. Urządzenia te są dostępne w wersji C (kompaktowej) i S (z oddzielnym podajnikiem drutu); mogą być połączone z jednym z 4 różnych paneli sterowania. Urządzenia SIGMA2 z lub bez możliwości spawania prądem pulsacyjnym1 i płynną regulacją wszystkich parametrów nadają się do zaawansowanego spawania MIG/MAG wszystkich materiałów, w przemyśle ciężkim, stoczniowym, na platformach wiertniczych oraz w automatyce.

Spawanie inteligentne – oszczędności

W nowym rozwiązaniu opartym na inwertorach spawalniczych MIG/MAG z MMA, Migatronic umieścił wszystkie „inteligentne” elementy w jednym miejscu – w przyjaznym dla użytkownika panelu sterowania. Sterowanie posiada większą pojemność pamięci wewnętrznej, dzięki czemu można zapamiętać większą liczbę programów spawania. Nową funkcją jest możliwość aktualizacji zapamiętanych programów spawania przez bezpośrednie wczytywanie danych z urządzenia. Ponadto, nowa funkcja ICG® zapewnia synergiczny przepływ gazu i pozwala na uzyskanie oszczędności. SIGMA2 – 500 posiada funkcję żłobienia oraz zawiera programy Power ArcTM zapewniające pełny przetop w spoinie pachwinowej i czołowej przy spawaniu stali miękkich i nierdzewnych. Produkcja na zamówienie. Nie wszystkie urządzenia SIGMA muszą być takie same. Możemy je produkować wg indywidualnych zamówień i dokładnie w takiej konfiguracji jaka jest właściwa dla konkretnego zastosowania spawalniczego.

Seria OMEGA

omega1Migatronic Omega – to rodzina elastycznych maszyn reprezentująca aktualny stan techniki Kompaktowe maszyny Omega Migatronic są przewidziane do prac spawalniczych w terenie, w zakładach blacharskich oraz w przemyśle lekkim. Całkowicie cyfrowe maszyny z ciągłą regulacją i doskonałych własnościach spawalniczych oraz zautomatyzowanych funkcjach na wszystkich poziomach – począwszy od robót ciężkich a skończywszy na prostych zadaniach spawalniczych MIG/MAG, z wykorzystaniem małych lub dużych kręgów drutu. Obsługa jest bardzo prosta: gdy jeden z parametrów zostanie zadany, panel sterowania synergicznego automatycznie dostroi pozostałe parametry.

Producenci w naszej ofercie

Skontaktuj się z nami

Sarweld

Icon Placeul. Piłsudskiego 3A
32-050 Skawina

Icon Phonetel. 12 307 13 35

Icon E-mailemail. biuro@sarweld.pl