O firmie

Krótko o nas

Firma SARWELD obecna jest na rynku spawalniczym od 2009 roku. Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą. Nasz zespół posiada wieloletnie bogate doświadczenie i wiedzę z zakresu sprzedaży, doboru materiałów, urządzeń spawalniczych oraz wdrażania ich do cyklu produkcyjnego.
Współpracujemy z czołowymi producentami materiałów spawalniczych i urządzeń, oferując naszym klientom profesjonalne doradztwo w ich doborze.
Reprezentujemy światowe marki stawiając przede wszystkim na wysoki poziom techniczny oraz jakość oferowanych produktów.

Naszym klientom oferujemy pełną gamę markowych materiałów spawalniczych do spawania stali niskowęglowych, niskostopowych, wysokostopowych, aluminium, miedzi , brązów, niklu.
Gamę tą poszerzają inwertorowe urządzenia spawalnicze do metody MMA, MIG, TIG oraz inwertorowe przecinarki plazmowe.

Zajmujemy się ponadto sprzedażą materiałów spawalniczych do napawania, regeneracji, metalizacji natryskowej. Oferujemy w tym zakresie wykonawstwo remontowe powierzonych detali.

Jesteśmy przedstawicielem niemieckiego producenta firmy TEKA z zakresu sprzedaży i doboru urządzeń do filtrowentylacji dymów spawalniczych i pyłów szlifierskich.

Firma SARWELD oferuje swoim klientom serwis urządzeń spawalniczych MMA, MIG, TIG, przecinarek plazmowych oraz uchwytów spawalniczych. Posiadamy uprawnienia do przeprowadzania profesjonalnych pomiarów elektrycznych urządzeń spawalniczych.

Zapraszamy serdecznie do współpracy

Przedstawicielstwo w Polsce niemieckich producentów materiałów spawalniczych

Producenci w naszej ofercie

Skontaktuj się z nami

Sarweld

Icon Placeul. Piłsudskiego 3A
32-050 Skawina

Icon Phonetel. 12 307 13 35

Icon E-mailemail. biuro@sarweld.pl